Склад "Зеніту". Малафєєв, Ломбертс, Луїш Нету, Губочан, Родич, Широков, Денисов, Вітсель, Данні, Халк

Головний тренер - Лучано Спаллетті.

Склад "Базеля". Зоммер, Пак Чу Хо, Ф.Деген, Драгович, Шер, Д.Деген, Ді, Діас, Салах, Кабрал, Зуа.

Головний тренер - Мурат Якін.

Головний суддя - Даніеле Орсато. Помічники судді - Мауро Тоноліні, Нікола Ніколетті.

Футболісти на полі, звучить гімн Ліги Європи.

1 '- Матч розпочався.

3 '- Початок за господарями - Діас отримав м'яч в штрафній і вирішив бити через себе. Повз.

4 '- Плутанина в штрафній "Зеніту" привела до небезпечного моменту. Ді б'є по воротах - Малафєєв виручає пітерців.

6 '- Тільки Родич спробував перейти середину поля, як втрачає м'яч, і знову атакують швейцарці.

6 '- І удар Салаха - мимо, але перевага у господарів поля! Забагато помилок у пітерської оборони.

8 '- Широков штовхнув м'яч кудись вперед, непереконливий відповідь гостей.

10 '- От м'яч і в воротах Малафєєва. На щастя пітерців, зафіксований офсайд. Давид Деген там щосили намагається.

11 '- Салах подав кутовий, м'яч зачіпає штангу. Відбилися гості, тепер би в атаку перейти.

14 '- Перехопили нарешті м'яч гравці "Зеніту", але пресинг поки не виходить.

17 '- Пак Чу Хо фолить на Губочане, суддя поки обмежується усним зауваженням.

18 '- Тривають проблеми в обороні у пітерців - тепер Салах дали пробити, вище воріт.

19 '- Непогана атака у виконанні "Зеніту", точніше, вона була непоганою аж до того моменту, як Вітсель повинен був отримувати м'яч. Він на рівному місці впав у штрафному, натякаючи на пенальті. Оцінка "два" за артистизм.

19 '- Жовта картка! Попередження Вітсель за симуляцію.

20 '- "Зеніт" подає кутовий, а "Базель" знову перехоплює м'яч.

22 '- Губочан мало не з центру поля вирішив пробити по воротах. Не потрапив.

25 '- М'яч у "Базеля", але швейцарці його катають поблизу свого штрафного, вже не так активно вони йдуть вперед.

25 '- Діас б'є по воротах, Малафєєв легко справляється з цим ударом.

28 '- Салах прощає зараз "Зеніт"! Знову мимо створу, а так гольовий момент!

29 '- І ще один гольовий момент! Зуа увійшов в штрафну, зробив передачу під удар Салах. Той м'яким ударом перекинув і воротаря, і поперечину.

30 '- Жовта картка! Філіп Деген отримує попередження.

32 '- Тепер Салах подав кутовий. "Сухий лист" зображувати не став, а Малафєєв вибиває м'яч кулаками.

33 '- Шер зіткнувся з Халком, Халку-то хоч би що, а Шеру потрібна допомога.

37 '- Вітсель б'є з ходу - м'яч у Зоммера.

38 '- Халк подав кутовий, Ломбертс бив головою - м'яч полетів не у ворота, а до Широкова. Роман цього не очікував і пробити не зумів, хоч і був в метрі від воріт.

40 '- Салах під поза грою заліз. Ну хоч не бив в черговий раз.

43 '- У офсайді Зуа, і таке відчуття, що все вже чекають перерви.

43 '- Тепер фолить Нема, і Ді виконує штрафний.

45 '- Халк чіпляє за ногу бідного Шера, без картки поки.

45 + 1 '- Одна хвилина додана.

45 + 1 '- Свисток, йдемо на перерву.

46 '- Розпочався другий тайм.

46 '- Заміна. Замість Семака виходить Файзулін.

46 '- Тільки почалася друга половина зустрічі, а Малафєєв вже в грі.

47 '- Нема зупиняв Давида Дегена і сам же постраждав. До нього біжать лікарі.

48 '- Нема кульгає заа бровку поля, поки не ясно, чи потрібна заміна.

50 '- У кілька фаз йшла атака "Зеніта" Данні б'є з-за меж штрафного - вище воріт. А Нема повертається на поле.

53 '- Жовта картка! Ді спорт з суддею з приводу фолу на Файзулін і отримує картку.

53 '- Халк про всяк випадок б'є - повз.

56 '- Давид Деген отримує по нозі від Нету, лежить поки на газоні.

57 '- Поки допомагають одному з Деген, Фрай щосили розминається.

58 '- Залишився матч без одного з близнюків, в гру він вже не повернеться. Матч триває, але поки нічого небезпечного ніхто не може створити. "Зеніт" намагається пресингувати.

61 '- "Базель" виконає кутовий, але ніяк не може зробити заміну. Другий тренер бушує на брівці, це помітив арбітр і просить того покинути поле.

62 '- Заміна. Штайнхефер замість травмованого Дегена.

63 '- Діас подає кутовий, Шер б'є головою метрів з трьох - Малафєєв відбиває цей непростий удар.

63 '- Класно тікав від усіх Халк, а пас на Широкова вже не пройшов, першим на м'ячі був Зоммер.

64 '- Салах в офсайді, вже не так небезпечний єгиптянин в другому таймі.

65 '- Родич завозився на куті штрафного і момент втрачено. Якось нудно поки грають.

69 '- Халк робив відмінний пас на Широкова, той в самоті вибігав на ворота, вирішив пробити з 11-метрової позначки - точно у воротаря.

69 '- Заміна. Ель-Ненни виходить замість Ді. Фрая тренер "Базеля" береже на останні хвилини?

70 '- Гольовий момент у швейцарців! Родич дає Штайнхефер бити з-під себе, але удар так собі - Малафєєв намертво забирає м'яч.

72 '- Жовта картка! Діас ліктем заїхав по кудлатою голові Вітселя і отримав попередження.

73 '- Салах в черговий раз не влучає у ворота. Марнотрат дня!

74 '- Щось матч стрімко наздоганяє гру "Анжи" - "Ньюкасл" за ступенем захопливості.

75 '- Халк з лівого кута штрафного потужно б'є повз ворота.

77 '- "Зеніт" заробляє кутовий, може, зараз заб'ють?

77 '- Ні, не зараз, Зоммер перший на м'ячі.

78 '- Малафєєв вирішив, що буде цікавіше, якщо він виб'є м'яч точно на голову Салах. А чому ні - єгиптянин сьогодні все одно нікуди не потрапляє.

79 '- Заміна. Ось і Фрай! Змінює він Зуа.

81 '- Перші дії Фрая на поле - це офсайд. А за кромкою поля щосили розминається Кержаков. Дуель Кержаков-Салах на останні 10 хвилин, чекаємо.

82 '- Заміна. Кержаков змінює Данні.

83 '- Гол. Діас відкриває рахунок в матчі! Салах увійшов в штрафну і пробив - Малафєєв відбиває м'яч подалі, але першим його наздоганяє Діас, який і забиває перший гол у сьогоднішній зустрічі.

84 '- Уболівальники надихнулися, їх можна зрозуміти.

86 '- Халк дуже сильно б'є, але не потрапляє в ворота.

88 '- Який вже момент у Салаха? Спочатку бив Ель-Ненни, Малафєєв м'яч випустив з рук, Салах по ньому вдарив і не потрапив.

88 '- Кержаков теж в ворота не потрапляє, стабільність.

90 '- Три хвилини додано.

90 + 2 '- Діас повз ворота.

90 + 3 '- Червона картка! Ух, Нету як грубо і нерозумно фолить у власному штрафному майданчику. Червона за фол останньої надії і пенальті.

90 + 3 '- Гол. Фрай з пенальті робить рахунок 2: 0!

90 + 4 '- І відразу свисток про закінчення матчу. "Зеніт" сам програв цей матч, але і "Базель" був молодцем. -2 в гостях не так страшно, все можна відіграти будинку.

У паралельному матчі "Рубін" зіграв внічию 0: 0 з "Леванте".

Армійці гарантували собі як мінімум третє місце в групі, Акінфєєв перервав 43-матчеву серію в турнірі з пропущеними голами. Детальніше

Футболісти армійського клубу спробують знову обіграти португальську команду в Лізі чемпіонів Детальніше

Глава вітчизняної федерації баскетболу пояснив це рішення негативним ставленням світової спільноти до російського спорту Детальніше

Олександр Третьяков розлучиться з золотою медаллю, а Олена Нікітіна - з бронзовою; до участі до наступних Ігор їх не допускають Детальніше

Московський клуб гарантував собі як мінімум третє місце в групі, яке дає втішну путівку в плей-офф Ліги Європи Докладніше

У Москві проходить матч п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА Детальніше