Таксі «спартак» 📍 новини з коментарями

Центральний матч четвертого туру Російської футбольної прем'єр-ліги між санкт-петербурзьким «Зенітом» і московським «Спартаком» завершився розгромною поразкою чемпіона - 1: 5. Поєдинку супроводжували традиційно поточна дах арени «Санкт-Петербург», проводи Олександра Кержакова і скандал за участю іншого колишнього гравця синьо-біло-блакитних Олександра Панова - на нього напали фанати рідної команди. «Лента.ру» - про це та інші підсумки туру.

Дербі двох столиць передувала яскрава акція «Зеніту» - синьо-біло-блакитні проводжали легенду клубу, 34-річного Олександра Кержакова. Він з'явився перед заповненим «віражем» разом з дружиною і трьома дітьми - своїм головним досягненням в житті, за словами самого футболіста. Ветеран виголосив промову, зробив коло пошани по стадіону, «завів» трибуни в мегафон і розплакався - проводи вдалися.

Кержаков відповів спартаківцям в Instagram. «Комусь спокійний сон, а комусь тепер і на стілець нормальної не присісти», - пожартував форвард.

Рідний клуб Кержакова не підвів - «Зеніт» прорвало. Після ефектного голу Олександра Кокоріна розвідка скінчилася, і для «Спартака» почався кошмар. До 63-й хвилині червоно-білі "горіли" вже 0: 4 - постаралися Олександр Єрохін, Доменіко Крішіто і Далер Кузя. На 71-й рахунок з пенальті розмочив Квінсі Промес, але вже через шість хвилин у ворота Артема Реброва влетів п'ятий м'яч, причому від рук самого голкіпера. Роберто Манчіні здобув четверту перемогу в чотирьох матчах і виграв перше італійське дербі в історії РФПЛ - його візаві Массімо Каррере є над чим замислитися: спартаківці продовжують буксувати і повинні зібратися, якщо хочуть захистити чемпіонський титул.

Жарт про таксі актуальна як ніколи - в легковий автомобіль поміщається стільки ж, скільки в «Спартак» - рівно п'ять, нехай і з невеликим опором.

«Локомотив» теж виграв всі чотири матчі на старті РФПЛ. До 75-ї хвилини матчу з хабаровським СКА залізничникам не вдавалося розкрити оборону суперника. Полегшення уболівальникам і три очки в скарбничку команди приніс точний удар зі штрафного півзахисника «Локо» Олексія Олексій Андрійович Міранчук. Хавбек прицільно пробив з лівої у дальній кут: голкіпер армійців Олександр Криворучко обдурив сам себе, передчасно почавши зміщуватися в ближній кут воріт.

Стадіон «Санкт-Петербург» продовжує «радувати» - перед матчем зі «Спартаком» знову не обійшлося без НП. Подекуди текла дах, в підтрибунних приміщеннях омонівці охажівать кийками особливо завзятих шанувальників червоно-білих, а перед матчем, коли на трибунах було вже досить багато народу (в основному через проводів Кержакова), чашу стадіону вирішили залишити відкритою, незважаючи на розігралася бурю. Втім, нехай краще так, ніж в черговий раз пояснювати, чому арена вартістю 50 мільярдів рублів не здатна захистити від дощу.

Невелике спортивне диво зробили футболісти «Уфи», які зупинили переможну ходу грозненського «Ахмата», що стартував з місця в кар'єр після зміни назви (ще місяць тому клуб називався «Терек»). До 80-ї хвилини підопічні Сергія Семака поступалися, але в наступні шість хвилин відправили у ворота грозненцев три м'ячі. «Ахмат» схаменувся, проте було вже пізно - гол в доданий до другого тайму час команду не врятував.