Російська хокейна - молодіжка - поступилася збірній сша по буллітам

На молодіжному чемпіонаті світу з хокею, що завершується на стадіонах Канади, залишилося зіграти три гри - півфінал, матч за 3-е місце і фінал. Збірна Росії в першому поєдинку 1/2 фіналу зустрічалася з суперниками з США і поступилася в серії буллітів - 3: 4.

Слід сказати, що в четвірку найсильніших вийшли три збірні з квінтету під літерою "А" (США, Канада і Росія) і тільки одна команда, що представляє групу "В" (Швеція). При цьому саме росіянам і американцям довелося грати в півфіналі другий матч за кілька днів: раніше вони зустрічалися на груповому етапі і тоді янкі перемогли в основний час - 3: 2.

Цього разу ціна перемоги була куди вище і тому обидві збірні вийшли на гру з максимальним настроєм, показавши дуже непоганий хокей. Рахунок в матчі відкрили росіяни: свій 8-й гол на турнірі забув капітан нашої збірної Капризів. Однак ще до першої перерви Келлер відновив рівновагу.

У другому періоді росіяни спочатку вийшли вперед (Гур'янов), проте потім пропустили два голи (Канін і Уайт). В той момент рахунок в грі став 3: 2 на користь американців і відразу згадався перший матч суперників і мінімальна перемога команди США з цим рахунком.

Але слід віддати належне нашим хлопцям і, конкретно, Гур'янову, який на початку третього періоду взяв ініціативу на себе і фактично сам забив таку важливу третю шайбу. Після цього до кінця основного часу ніхто не забив і за рахунку 3: 3 суперники почали овертайм в форматі "4 на 4". Там голів не сталося, а в серії буллітів удача посміхнулася американцям, які виграли - 4: 3.