Регламент турніру з cs source - ігровий портал

Регламент Турніру з CS: Source

1. Ці Правила є офіційними правилами CSSBYM.RU 5x5 Online Championship і є обов'язковими для виконання всіма її учасниками.

2. Система проведення турніру варіюється в залежності від кількості зареєстрованих команд.

3. Команди грають по 15 раундів за атаку і захист. Гра йде до 16 перемог однієї з команд.

4. Кожен раунд триває номінально 1 хвилину 45 секунд. Розминка перед грою - 5 хвилин.

5. Карти турнірів:

6. Карти для гри вибираються Капіто команд ножовим раундом двох капітанів команд.

7. Вибір сторін відбувається на початку гри під час ножового раунду. Перемогла сторона вибирає, за яку сторону почати.

8. Перша половина гри починається, коли всі гравці зайдуть на сервер за свої боку і підтвердять готовність до гри. Після 15 раундів гравці міняються сторонами, підтверджують готовність, і починається друга половина гри.

9. Під час матчу заборонено користуватися консольної командою retry.

10. Під час матчу заборонено заходити в спостереження (spectators).

11. Гравці повинні ставитися до суперників і суддів з повагою, образи і інші неадекватні дії караються штрафними раундами, аж до зарахування поразки.

12. Установка пауз можлива в разі виникнення у гравців команди технічних проблем, в разі відключення одного з гравців з технічних причин, у разі необхідності заміни гравця (ів)

Пауза ставиться тільки після прохання капітана команди, не більше ніж на 10 хвилин, і тільки в кінці / початку раунду

дозволено:
- Кидати гранати, спалахи і дим поверх стін.
- Забиратися на виступи, ящики, бочки, своїх товаришів і т.п.
- Використовувати маленькі тріщини між ящиками, щоб побачити / стріляти у ворога.

- Перебувати всередині об'єктів, які проектувальники карт не мали наміру використовувати для таких цілей (типу шаф на Італії)
- Заборонено знешкодження бомби крізь стіни та інші перешкоди (ви повинні бачити, принаймні, частина размініруемой бомби)
- Встановлювати бомбу в воду
- Користуватися Crouch багом. Пауза між присіданнями не повинна бути менше однієї секунди.

13. Матч починається не пізніше ніж через 10 хвилин після призначеного часу. У разі неявки до цього моменту 2х і більше учасників однієї з команд, їй зараховується технічна поразка. У разі неявки одного учасника - команда має право грати в складі 4-х гравців, або визнати ТП.

14. Перенесення матчу з призначеного часу можливий за заявкою однієї з команд, поданої не пізніше ніж за дві доби до матчу. Перенесення матчу можливий тільки на більш пізній час.

Config сервера для настройки Рейт своєї гри.