Реал »-« барселона »- 0 4

0: 1 - Суарес - 11. 0: 2 - Неймар - 39. 0: 3 - Іньєста - 53. 0: 4 - Суарес - 74

Вилучення: Іско, 84 - немає

У Ракитича травма була простіше, ніж у Мессі, і він почав зустріч на газоні. З одужанням хорвата середня лінія «Барси» знову набула звичні обриси. Єдиним резервістом в основі гостей виявився Роберто. І він же став одним з протагоністів першого тайму.

Рафаель Бенітес в своєму першому «класико» зробив акцент на атаку. Тренер «Реала» прибрав в запас єдиного «чистого» опорника Касеміро і відновив тріумвірат BBC в наступі. На зображенні-схемою розміщення господарів виглядала привабливо і перспективно. На ділі ж «Реалу» помітно бракувало балансу в грі. Розрив між лініями у «бланкос» часом досягав просто непристойних розмірів. Спритні каталонські хавбеки і нападники занадто легко долали центр поля. «Барса» до перерви діяла компактніше і швидше ворога.

Починалося-то все для «Реала» обнадійливо. Уже в дебюті Роналду віртуозно розправився на вході в штрафну з Маскерано. і якби не спритність Браво. Бензема цілком міг відкрити рахунок. Але то був епізод. Надалі захисники гранатово-синіх діяли уважніше. Про їх столичних колег цього не скажеш. Чи не встигаючи за суперниками, вони методично били їх по ногах, але полювання бігти вперед не відбили.

На 11-й хвилині Роберто вивіреним пасом вивів на завершальний удар Суареса. і як не силкувався Серхіо Рамос. а накрити уругвайця не встиг. Чарівного удару Луїса шведів поставив Мадрид вкрай в незручне становище, а «Барсу» - в максимально комфортне. Каталонці отримали можливість грати за рахунком і ще до перерви зміцнили перевагу. Неймар не дав пропасти чудовою передачі Іньєсти. забивши свій 12-й гол у чемпіонаті.

«Бернабеу» кипів і обурювався, спостерігаючи спроби своєї команди організувати щось путнє попереду. А чемпіон і не думав зупинятися. Чи не прийди на виручку Кейлор Навас Марсело. рахунок ще в першому таймі досяг би принизливого для «Реала» розміру - 0: 3. Кучерявий захисник не пустив м'яч у сітку після удару Суареса. Проте «реалістів» проводжали в роздягальню засуджує свистом. На трибунах навіть замиготіли білі хустки - символ недовіри тренеру ...

Друга 45-хвилинка стартувала земляцьких забігом наввипередки Марсело і Дані Алвеса. Мадридський бразилець виявився швидшим барселонського співвітчизника, але не влучив м'ячем у ворота. «Барселона» свої моменти реалізовувала акуратніше. На 53-й хвилині Неймар повернув Іньєсті боржок за перший тайм. Після його пасу п'ятою Андрес, встромивши м'яч у праву дев'ятку, практично прикінчив інтригу в матчі.