Корисно, футбольний уїк-енд чим закінчилися матчі

Відкриття: Франція - Румунія

Субота: Албанія - Швейцарія

Суботні змагання відкрило протистояння Албанії зі Швейцарією. Збірної Албанії крупно не пощастило. До 20-ій хвилини вони наполегливо і упорото билися. Прагнучи зробити противника менш агресивним, албанці здійснили ряд помилок. Дії збірної Албанії повністю збентежили її учасників. Як пізніше повідомив їх тренер, футболісти сильно перехвилювали, виходячи на поле, що позначилося на грі. У цьому протистоянні албанці отримали червону картку і продемонстрували сумбур замість стратегії. На залишок, один з гравців оборони послизнувся на рівному місці. Здали нерви відобразилися на турнірному табло. До кінця матчу воно констатувало 1: 0 на користь Швейцарії. Що відносно швейцарських футболістів, вони продовжують набирати спортивну міць. У цьому році збірна Швейцарії все ще не числиться в списку фаворитів, але стане складним суперником для команд середнього рівня.

Всупереч прогнозам, перемогу отримав не той, кого чекали.

Другим матчем першого вихідного дня стала гра Уельсу зі Словаччиною. Обидві збірні стали дебютантами на Чемпіонаті Європи. Яким же було їхнє протистояння?

Перший тайм став більш пасивним, ніж другий. З самого початку гри збірна Уельсу демонструвала більш агресивну гру. На 11-ій хвилині відбувся історичний гол. Вперше за свою історію команда Уельсу забила перший гол на Чемпіонаті Європи. М'яч Уельсу влучив у ворота сербів завдяки Гарету Бейлу. Йому вдалося пробити зі штрафного. Воротар Сербії мав всі шанси запобігти те, що трапилося, але його помилка відкрила рахунок на турнірному табло.

Другий тайм став більш жвавим і емоційним. На поле відзначилося більше гольових моментів. Але це не допомогло збірної Сербії вирватися вперед. Фінальний рахунок склав 2: 1 на користь Уельсу. Такий результат подій здивував футбольних експертів. В іншому, останнім часом збірна Уельсу демонструє якісну підготовку і стрімкий професійний ріст.

Другим сюрпризом суботи став матч Англії з Росією. Його підсумки здивували експертів і фанів.

У першому таймі збірна Англії продемонструвала атакуючий футбол. Англійці створили кілька гольових моментів. Росіяни змогли перейняти ініціативу тільки до кінця тайму. Це був їх єдиний гольовий момент у першій частині гри.

У другому таймі ролі помінялися. Англійці щільніше притиснулися до своїх воріт, росіяни перейшли від захисту до нападу. У додатковий час збірної Росії вдалося забити гол. Проте, він не приніс їм перемогу, а лише зрівняв рахунок. Матч закінчився з рахунком 1: 1. Гра проходила щодо пасивно, без яскравих емоцій та адреналіну.

Варто відзначити, що в п'яти останніх товариських поєдинках збірна Англії здобула 4-ре перемоги. За росіянами залишилося 3 розгромних поразок і безліч травм у ключових гравців.

Неділя: Туреччина - Хорватія

Підсумки цього матчу були цілком очевидні. Традиційно, збірна Хорватії являє собою сильного супротивника для Туреччини. Протягом всього матчу гра тривала порівняно пасивно, без великої кількості голих моментів. Обидві команди переходили в мляві і нетривалі напади. Суперникам не вдалося створити великої кількості гольових моментів. Проте, один з таких приніс перемогу. Правда, вона не дісталася Туреччини.

Матч закінчився з рахунком 1: 0, на користь Хорватії.

Польща - Північна Ірландія

Ні в якому разі не з кращого боку змогла продемонструвати себе Північна Ірландія в цьому матчі. Проте, участь в Чемпіонаті Європи вже дає їй переваги.

Початок першого тайму стало енергійним. Поляки перейшли в атаку. Правда, незабаром цей запал знизився, поступившись місцем холодної ощадливості і тактиці. До кінця першого тайму команда Польщі знову перейшла в активну напад. Володіння м'ячем збереглося за ними. Польщі вдалося створити безліч гольових моментів. За Північним Уельсом числиться тільки 2 гольові моменти. Поляки активно бомбили зону воріт. Це призвело до завершального рахунку 1: 0.

Незважаючи на скептицизм критиків і уболівальників, збірній України вдалося продемонструвати непоганий рівень, створивши цікаву і захоплюючу гру з чемпіонами світу.

На початку першого тайму українцям вдалося вийти в атаку і створити кілька гольових моментів, після чого вони були покарані опонентами. Збірна Німеччини зробила жорсткий пресинг, утримуючи українців на їхньому боці поля. Жодна, ні друга команда не створювала гольових моментів. Німці тримали напругу. Останні 20 хвилин Україні вдалося атакувати супротивників, почавши обстріл по площині воріт.

Другий тайм став таймом помсти. Вивчивши поведінки суперників, збірна Німеччини розігнала кров по жилах. Масивні нападу німців відібрали у противників всі шанси на якісні контратаки. «Німецький каток» методично і грунтовно утрамбував українців в траву. Всі шанси і надії на нічию відняв Бастіан Швайнштайгер. Його гол у другій половині другого тайму став вирішальним. 2: 0 на користь збірної Німеччини!